Bizimle iletişime geçin

Yardım bölümünü kullanarak, sorularınızın çoğunun cevabını bulabilirsiniz. Bunu yapmak için, aşağıdaki arama alanına sadece kelime veya cümleyi ya da sorunuzu yazın, böylece yanıtlar sırayla gösterilir.

akıllı Destek
Akıllı sistem ihtiyaçlarınızı, sorularınızı ve isteklerinize cevap veren en kapsamlı ve kapsamlı destek aracıdır. Siz değerli kullanıcılarımızla diyalog yaparak sürekli olarak kendi içeriğinizi öğrenen ve geliştiren bu sistem, her zaman tüm sayfaların sağ alt kısmında mevcut olacaktır.
Çevrimiçi destek
Akıllı Destek Sistemini herhangi bir nedenle kullanırken, doğru cevabı almadıysanız, operatör kelimesini yazıp çevrimiçi sohbet paneline erişebilirsiniz ve meslektaşlarımız sorularınızı cevaplamak için çevrimiçi olacaktır.
Sesli aramaİsterseniz bize sesli mesaj yoluyla ne sorduğunuzu söyleyebilirsiniz. Tüm mesajlar iş günü sonunda dinlenir ve hepsi sunulur.
Haberciler
Topluluktaki tüm insanlar arasında, mesajlaşma uygulamalarının kullanımı yaygınlaştı. Bu nedenle, destek sürecini kolaylaştırmak için, sorularınızı sorabileceğiniz beş popüler uygulama için robotlar hazırladık. Cevap. Ek olarak, anında ve çevrimiçi fiyatlara, bu sorunları ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekilde ayarlayan bu robotlar üzerinden de ulaşılabilir.
Sosyal ağlar
E-postalar eposta gönder
İletişim Formu